با پیشرفت فناوری های گوناگون و وجود سلیقه های مختلف سازندگان و تولییدکنندگان بر آن شده اند که با ایده های نوین و جدید به ساخت آلاچیق هایی گوناگون و زیبا بپردازند. در گذشته از سایه بان های پارچه ای بدین منظور استفاده می شده است. می توان پیشینه ی این سرپناه را از برپایی اولین چادرهایی که جهت سایه اندازی برای محافظت در برابر نور خورشید و گرما برپا می شده است، دانست.

آلاچیق ها با استفاده از متریال های مختلف به صورت چوبی، فلزی و… هستند. امروزه بیش تر از آلاچیق های پیش ساخته به دلیل وزن کم و سرعت و سهولت بالا در اجرای آن ها استفاده می شود.

آلاچیق های پیش ساخته به دلیل تنوع بالا، استفاده از به روز ترین متریال ها، بهره وری از جدیدترین مدل ها و هزینه ی کم مورد استقبال قرار گرفته اند.

 

buy-prefabricated-alder

آلاچیق های پیش ساخته را به ۲ گروه موقت و ثابت دسته بندی می کنند.

۱- آلاچیق پیش ساخته ثابت: این نوع آلاچیق ها شباهت زیادی به آلاچیق های چوبی و فلزی دارند. آلاچیق های پیش ساخته ثابت قابلیت جمع آوری و یا جا به جایی آن ها وجود ندارد و فقط در مکان اولیه ی نصب شده باقی می مانند.

۲- آلاچیق پیش ساخته ی موقت: این نوع آلاچیق به راحتی جمع می شود و قابلیت جا به جایی و برپایی در نقاط دیگر را دارد. جنس این آلاچیق ها از پایه های فلزی می باشد که با پارچه های برزنتی، پرس پلاستیک یا تورهای مخصوص پوشیده می شوند.

 

buy-prefabricated-alder

آلاچیق پیش ساخته ی موقت معمولا در لبه ی استخرها، ساحل، ویلا و باغ ها مورد استفاده قرار می گیرد که صرفا بیشتر جنبه زیبایی و سایه اندازی دارد.

در صورتی که نیاز به اطلاعاتی در رابطه با این آلاچیق ها دارید، می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید. آن ها پاسخگو سوالات شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.