اتاق کشت علوفه

گروه علمی تحقیقاتی سبز پلاس، تولید کننده دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ به صورت تخصصی با هدف تولید سیستم های کشاورزی گلخانه ای و مشاوره ای و تولید سیستم های نوین کشت (دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک) با برخورداری از نیروهای مجرب و متخصص شروع به فعالیت کرد. این شرکت هم اکنون توانسته به عنوان یکی از پرچمداران موفق در این راه قدم بردارد و علاوه بر فروش محصولات در داخل کشور به کشور های زیادی محصولات خود را صادر کند. گروه صنعتی سبز پلاس با تخصص تجهیز و بهره برداری از روش های نوین کشت با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا بر اساس نیاز دامپروران می باشد. ارمان ما استفاده از علم در راستای استفاده صحیح از منابع با بیشترین درصد بهره وری می باشد.

دراین راستا شرکت همواره بدنبال پیشرفت و کشف تکنولوژی های جدید در زمینه بخش کشاورزی بوده است. گروه سبز پلاس تلاش میکند در کنار تولید محصولات با بالاترین سطح کیفی بهترین عملکرد را نیز در پشتیبانی محصولات خود داشته باشد.

روز به روز منابع ابی و اقلیمی در کشورمان با تهدید جدی تری رو به رو می شود و اگر فکری به حال این فاجعه زیست محیطی نکنیم در سالهای اینده برای تامین منابع غذایی به مشکلات اساسی برخورد خواهیم کرد.باتوجه به این مشکلات ما یکی از اساسی ترین نیازهای کشور را در استفاده از تکنولوژی های نوین در صنعت کشاورزی و دامپروری دیدیم و بر ان شدیم تا با بومی سازی این تکنولوژی ها وارائه خدمات هرچه مطلوب تر به صنعت کشاوزی و دامپروری کمکی شایان کرده باشیم و میراث دار منابع و اقلیم های کشورمان برای نسل های اینده باشیم.

راهکارهای جدید برای موفقیت، پیشرفت و در آمد بیشتر

گروه صنعتی سبز پلاس با تخصص تجهیز و بهره برداری از روش های نوین کشت با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا بر اساس نیاز دامپروران می باشد. ارمان ما استفاده از علم در راستای استفاده صحیح از منابع با بیشترین درصد بهره وری می باشد. دراین راستا شرکت همواره بدنبال پیشرفت و کشف تکنولوژی های جدید در زمینه بخش کشاورزی بوده است. گروه سبز پلاس تلاش میکند در کنار تولید محصولات با بالاترین سطح کیفی بهترین عملکرد را نیز در پشتیبانی محصولات خود داشته باشد.