آلاچیق ها به گونه ای طراحی می شوند که عملکردی موقت به عنوان یک سرپناه را دارند. دور تا دور آلاچیق ها معمولا باز بوده و فاقد دیوار می باشد. البته با توجه به سلیقه ی افراد و کاربری که از آن انتظار دارند می توان آلاچیق ها را متفاوت طراحی نمود. بیشتر هدف بر این است که بتوان یک سقف موقت را ایجاد نمود تا از آفتاب، برف و باران و…. در امان بود.

آلاچیق ها مکانی برای گذراندن زمان های استراحت افراد در مکان های مختلف است که می توان به عنوان یک استراحتگاه امن و راحت برای مدت کوتاه از آن ها استفاده نمود.

 

آلاچیق های پیش ساخته فلزی

آلاچیق های پیش ساخته فلزی از ساده ترین و در عین حال شیک ترین و با دوام ترین آلاچیق ها می باشند که می توان از آن ها برای برپایی آلاچیق در مکان های متعددی استفاده نمود. آلاچیق های فلزی دارای پایه های محکمی می باشد. با توجه به این که فلز در برابر حشرات موذی و قارچ ها و دیگر عوامل مقاوم تر است، آلاچیق های فلزی دارای استحکام و عمر طولانی تری نسبت به آلاچیق های چوبی می باشند.

 

Metal prefabricated alder

در زیر به برخی از مزیت های آلاچیق های پیش ساخته فلزی اشاره شده است:

  • فلز نسبت به چوب سبک تر بوده و از این رو آلاچیق های پیش ساخته فلزی نسبت به آلاچیق های پیش ساخته چوبی سبک تر بوده و به راحتی قابل حمل و نقل و جا به جایی اند.
  • استحکام و دوام بالایی دارند.
  • بزرگ و بادوام هستند.
  • قیمت مناسب تری نسبت به سایر آلاچیق ها دارند.
  • تنوع و گستردگی زیادی دارند.

اگر تمایل به خرید این آلاچیق ها را دارید برای مطلع شدن از جدیدترین و بهترین آلاچیق پیش ساخته با توجه به مکانی که برای استفاده از آن ها مد نظرتان است، می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.