دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

جهت مشاوره و خرید دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک سبز پلاس با شماره های زیر تماس بگیرید:
۰۵۱۴۳۲۱۶۳۳۰ و ۰۹۱۲۴۴۷۸۱۷۹

با استفاده از دستگاه علوفه ساز هیدروپونیک می توانید به علوفه ی ارگانیک، تازه، سالم و سرشار از ویتامین، پروتئین و مواد مغذی دیگر دست یاببید. با تولید علوفه هیدروپونیک علاوه بر دسترسی راحت و همیشگی به علوفه تازه، شما می توانید هزینه های نگهداری، حمل و نقل، کارگر و.. را کاهش نیز دهید.

دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

مزایای خرید دستگاه تولیدعلوفه هیدروپونیک سبز پلاس

۹۰ درصد کاهش مصرف اب در تولید علوفه با دستگاه علوفه ساز سبز پلاس:

یکی از مزیت های مهم دستگاه علوفه هیدروپونیک کاهش مصرف آب است. در کشت سنتی باید تمام زمین را به روش غرقاب کردن آبیاری نمود که این امر نیازمند مصرف میزان زیادی آب است. با توجه به خشکسالی و اهمیت بالای آب شما می توانید با این روش استفاده از آب برای تولید علوفه مورد نیاز دام خود را تا ۸۰% کاهش دهید.

در دستگاه علوفه ساز آب مصرفی در یک سیستم بسته جریان دارد. به همین دلیل آب مصرفی با حداقل میزان مصرف رو به رو است. در حد نیاز آب به علوفه کشت شده داده می شود و بقیه ی آب اضافی دوباره به سینی های کشت بازگردانده می شود و در زمان های بعدی آبیاری مورد استفاده قرار می گیرد.

تجهیزات علوفه هیدروپونیک

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات تکمیلی در زمینه تولید علوفه هیدروپونیک و قیمت خرید دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک می توانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان متخصص ما در ارتباط باشید.
۰۵۱۴۳۲۱۶۳۳۰ و ۰۹۱۲۴۴۷۸۱۷۹

سبز پلاس به فردایی سبز می اندیشد.

2 دیدگاه در “خرید دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک | دستگاه علوفه ساز

 1. حسن روشن میگوید:

  با سلام
  وقتی آب رو دوباره به سینیها بر‌میگردانید، اون‌ آب بو‌‌نمیگیره و علفها بو دار نمیشن که دام نتونه بخوره به‌خاطر بو؟
  با تشکر

  • مریم فضلیانی میگوید:

   با سلام در دستگاههایی که برگشت اب داره سیستم فیلتراسیون و ضدعفونی وجود داره و علوفه تولیدی توسط دستگاههای سبز پلاس عاری از هرگونه کپک زدگی و گندیدگی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.